Wykładowcy / Warsztaty dydaktyczne

Październikowa oferta szkoleń dla dydaktyków

Dodane dnia 2021.09.30

Zapraszamy nauczycieli akademickich do zapoznania się z październikową ofertą szkoleń. Wśród nowości m.in.: „Problem solving” oraz „Jak zaangażować biznes i instytucje publiczne do współpracy w ramach zajęć ze studentami?”.

Program Młodzi Dydaktycy

Dodane dnia 2021.09.27

Trwa rekrutacja do pilotażowego programu Młodzi Dydaktycy, skierowanego do początkujących dydaktyków, którzy chcą rozwijać kompetencje niezbędne w pracy dydaktycznej.

Wrześniowe szkolenia dla dydaktyków

Dodane dnia 2021.09.01

Zapraszamy do zapoznania się z wrześniową ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich UW. Do wyboru m.in.: Aktywne metody kształcenia w szkole wyższej, Generacja „Z” – jak uczyć i motywować nowe pokolenie oraz Facylitacja w dydaktyce akademickiej

Przeczytaj cały artykuł

Wakacyjna oferta szkoleń dla dydaktyków

Dodane dnia 2021.06.22

Wakacje rozpoczynamy nową ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich UW. Polecamy m.in. szkolenia z „Emisji głosu” oraz z „Wykorzystania elementów grywalizacji/gamifikacji w dydaktyce”.

Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2021.05.27

Zapraszamy do zapoznania się z czerwcową ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich UW, realizowanych w ramach Programu ZIP.

Przeczytaj cały artykuł

Majowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2021.04.27

Biuro Spraw Pracowniczych zaprasza do zapoznania się z majową ofertą szkoleń i kursów dla nauczycieli akademickich UW.

Przeczytaj cały artykuł

Budowanie modelu kompetencji dydaktyczki i dydaktyka na UW

Dodane dnia 2021.04.26

Zapraszamy dydaktyczki i dydaktyków rozpoczynających swoją karierę akademicką do podzielenie się opiniami na temat kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych im obowiązków.

Przeczytaj cały artykuł

Wiosenna oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2021.04.07

Zapraszamy do zapoznania się z wiosennym harmonogramem szkoleń dla nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego.

Przeczytaj cały artykuł

Marcowe szkolenia dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2021.02.16

Zapraszamy do zapoznania się z marcową ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego.

Przeczytaj cały artykuł

Nowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2021.01.29

Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich zaprasza do zapoznania się z lutową ofertą szkoleń, w której znaleźć można między innymi szkolenia z narzędzi informatycznych oraz wiele ciekawych szkoleń z kompetencji miękkich.

Przeczytaj cały artykuł

Noworoczna oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.12.28

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich. W ofercie między innymi: "Podróż w głąb siebie czyli świadomość i samoświadomość w uczeniu się" oraz "Wspierająca informacja zwrotna w uczeniu dorosłych".

Przeczytaj cały artykuł

Przedświąteczna oferta szkoleń dla dydaktyków

Dodane dnia 2020.12.07

Najbliższe tygodnie to ostatnia szansa, by jeszcze przed przerwą świąteczną skorzystać z oferty szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich, przygotowanej przez sekcję ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich.