Stronę napędza Drupal

Październikowa oferta szkoleń dla dydaktyków

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia i kursy dla nauczycieli akademickich* w październiku. Harmonogram wraz z linkami do rejestracji i szczegółowe informacje dostępne są pod LINKIEM.

W ofercie szkoleń dydaktycznych pojawiły się nowe tematy:

  • „Problem solving” – 7 i 14 październikaw godz. 10:00-13:15;
  • „Jak zaangażować biznes i instytucje publiczne do współpracy w ramach zajęć ze studentami?” –  21 października w godz. 9:00-12:15.

Z kategorii szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji miękkich polecamy udział w „Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas zajęć dydaktycznych na uczelni?(12-13 października w godz. 10:00-13:15).

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Aktualne informacje na temat działań rozwojowych dla pracowników UW znajdują się na stronie https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat