Stronę napędza Drupal

Aktualności

Workshop on Stress Management for Students

Dodane dnia 2022.11.22

Welcome Point UW invites students for a super useful psychological workshop on how to manage everyday life pressure.

Przeczytaj cały artykuł

Klinika Prawa – pomoc dla studentów, doktorantów, pracowników UW z Ukrainy

Dodane dnia 2022.11.03

Wydział Prawa i Administracji UW realizuje projekt Klinika Prawa – pomoc dla studentów, doktorantów, pracowników UW z Ukrainy. Partnerami zewnętrznymi projektu są wybrane organizacje pozarządowe.

Przeczytaj cały artykuł

Wyjazdowa doktorancka szkoła letnia

Dodane dnia 2022.11.02

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów/doktorantki do udziału w wyjazdowej szkole letniej pt. Demokracja w stanie zagrożenia – analizując doświadczenia polskie i włoskie, która odbędzie się w dniach 14–17 listopada 2022 r. w Warszawie oraz 24–30...

Przeczytaj cały artykuł

Lektoraty j. polskiego dla studentów z Ukrainy

Dodane dnia 2022.11.02

Studenci z Ukrainy, przyjęci na studia w r. akadem. 2022/2023, mogą uczestniczyć w organizowanych przez Polonicum UW intensywnych kursach języka polskiego. Pierwsze kursy rozpoczną się na początku listopada i potrwają do końca roku akademickiego.

Przeczytaj cały artykuł

Studenci realizują projekty foresightowe

Dodane dnia 2022.10.27

W semestrze letnim roku akadem. 2021/22 w ramach Programu „Studenci dla Otoczenia” studenci Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych na specjalności foresight terytorialny rozwijali swoje kompetencje społeczne.

Przeczytaj cały artykuł

Zajęcia ogólnouniwersyteckie dla doktorantów – semestr zimowy 2022/2023

Dodane dnia 2022.10.27

W ramach Programu ZIP otwieramy kolejny zestaw zajęć ogólnouniwersyteckich dla doktorantów i doktorantek Uniwersytetu Warszawskiego prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023.

Przeczytaj cały artykuł

Czwarta edycja Programu „Studenci dla Otoczenia”

Dodane dnia 2022.10.21

W semestrze letnim r. akadem. 2022/2023 rusza kolejna edycja Programu „Studenci dla Otoczenia". Celem programu jest kształcenie kompetencji praktycznych i społecznych studentów przez przygotowanie i realizację projektu na rzecz wybranej instytucji czy grupy społecznej.

Przeczytaj cały artykuł

8.edycja Akademii Przedsiębiorczości Brave Camp

Dodane dnia 2022.10.17

Zakończyła się kolejna edycja akademii Brave Camp – wydarzenia organizowanego przez Inkubator UW. Podczas Gali Finałowej nagrodzonych zostało 7 startupowców.

Przeczytaj cały artykuł

Warsztat z Orientacji Kulturowej

Dodane dnia 2022.10.12

Welcome Point UW zaprasza zagranicznych studentów UW na warsztat z Orientacji Kulturowej. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat polskiej kultury, tradycji oraz narodowych obyczajów.

Przeczytaj cały artykuł

JĘZYK, KOMUNIKACJA, KULTURA

Dodane dnia 2022.10.11

Wydział Neofilologii UW zaprasza studentów Uniwersytetu Warszawskiego na zajęcia doskonalące kompetencje językowe i komunikacyjne przydatne w nauce i na rynku pracy.

Przeczytaj cały artykuł

Pracownia terenowa – projekt Instytutu Kultury Polskiej

Dodane dnia 2022.09.27

Instytut Kultury Polskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego zakończył realizację projektu Pracownia terenowa, który był realizowany w ramach Programu „Studenci dla Otoczenia”.

Przeczytaj cały artykuł

Zarządzanie marką i działania marketingowe w sektorze usług finansowych

Dodane dnia 2022.09.12

Na Wydz. Zarządzania UW zakończył się projekt realizowany w ramach Programu „Studenci dla Otoczenia” – Zarządzanie marką i działania marketingowe w sektorze usług finansowych, który umożliwił studentom podniesienie kompetencji w zakresie realizacji działań na rzecz społeczności lokalnej...

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat