Stronę napędza Drupal

Aktualności

Studia podyplomowe dla pracowników UW – rekrutacja uzupełniająca!

Dodane dnia 2020.11.30

W semestrze letnim roku akadem. 2020/2021 zaplanowane zostały studia podyplomowe na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Studia, realizowane w ramach Programu ZIP, dedykowane są pracownikom UW.

Czytaj dalej

Wykładowcy wizytujący na UW

Dodane dnia 2020.11.27

W semestrze zimowym, w ramach Programu ZIP, Uniwersytet Warszawski odwiedzi 6 wybitnych, pochodzących z różnych stron świata, naukowców, którzy, oprócz regularnych zajęć, prowadzić będą również wykłady otwarte.

Czytaj dalej

Praca zdalna – wyzwanie!

Dodane dnia 2020.11.26

„Organizacja pracy i zarządzanie zespołem rozproszonym w warunkach pracy zdalnej” oraz „Narzędzia informatyczne w pracy zdalnej” to nowe propozycje szkoleń dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

Kolejna porcja szkoleń dla dydaktyków

Dodane dnia 2020.11.24

Oferta szkoleń jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do potrzeb nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ich harmonogramem.

Czytaj dalej

Wykład otwarty dr. Jacka Kasprzaka

Dodane dnia 2020.11.23

Zapraszamy na wykład otwarty dr. Jacka Kasprzaka pt. „Reflectance from single excitons: context and prospects", który odbędzie się w piątek, 27 listopada, o godzinie 10:15.

Czytaj dalej

Emotions management in epidemic and post-epidemic world - workshops

Dodane dnia 2020.11.20

Welcome Point would like to invite long-term international students to a new online workshops ‘Emotions management in epidemic and post-epidemic world’ with Dorota Kobylińska, PhD from the Faculty of Psychology.

Czytaj dalej

Przedsiębiorczość na start!

Dodane dnia 2020.11.18

W semestrze zimowym z bogatej oferty zajęć z przedsiębiorczości (wśród nich m.in. zajęcia z: Service learning, Kliniki Kariery, Skills Box, Spin off Academy, Match IT i Sieci kobiet dla kobiet) korzysta ponad 650 studentów.

Czytaj dalej

Nowe szkolenia dla dydaktyków

Dodane dnia 2020.11.17

W kolejnej odsłonie szkoleń dla dydaktyków zaplanowano m.in. szkolenia z zakresu kształcenia zdalnego, z obsługi narzędzi wykorzystywanych do kształcenia online, z aktywizowania studentów oraz z design thinking w dydaktyce.

Czytaj dalej

Inauguracja Akademii Dziekanów

Dodane dnia 2020.11.16

13 listopada odbyła się uroczysta inauguracja Akademii Dziekanów – programu rozwojowego adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego ze Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW.

Czytaj dalej

Wykład dr. Zbigniewa Struzika

Dodane dnia 2020.11.03

Zapraszamy na wykład otwarty dr. Zbigniewa Struzika z The University of Tokyo „Physics of Life”, który odbędzie się 4 listopada o godz. 18.15.

Czytaj dalej

Listopadowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.11.02

Zapraszamy do zapoznania się z listopadowym harmonogramem szkoleń dla nauczycieli akademickich. W tym miesiącu m.in. szkolenia dotyczące mediacji w kształceniu językowym oraz Google Meet w j. angielskim.

Czytaj dalej

Kolejne szkolenia dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.10.20

W ofercie szkoleń dla dydaktyków Uniwersytetu Warszawskiego na najbliższy miesiąc między innymi szkolenia z obsługi aplikacji ZOOM oraz zastosowania Design Thinking w dydaktyce. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat