Stronę napędza Drupal

Wakacyjna oferta szkoleń dla dydaktyków

Na początek wakacji przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą szeroki zakres kompetencji niezbędnych w pracy badawczej i dydaktycznej.

Pod koniec czerwca można zarejestrować się jeszcze na:

  • 24 i 26 czerwca(10:00-12:30): „Wykorzystanie elementów grywalizacji/gamifikacji w dydaktyce – wyzwania i możliwości”, prowadząca: dr Magdalena Junkieles;
  • 24 i 28 czerwca(16:45-19:15): „Ocenianie kształtujące w nauczaniu zdalnym, mieszanym i stacjonarnym”, prowadząca: dr Magdalena Junkieles.

Szkolenia dotyczące zastosowania grywalizacji w dydaktyce oraz oceniania kształtującego zaplanowane zostały także na koniec lipca.

Z kategorii rozwoju kompetencji miękkich polecamy udział w „Warsztatach rozwijających postawy równościowe” z dr Martą Pietrusińską w dn. 5 i 12 lipca w godz. 9:00-12:15, zaś w dn. 21-22 lipca (godz. 10:00-13:30) powracamy ze szkoleniem nt. „Wstęp do zagadnień komunikacji bezpośredniej i on-line z wielokulturową grupą studentów i studentek” prowadzonym przez mgr Katarzynę Kucharską.

Na czas wakacji przygotowaliśmy jeszcze ćwiczenia z „Emisji głosu” z mgr Beatą Ciecierską-Zajdel, które zostały zaplanowane w dwóch terminach: 7-8 lipca (15:00-18:15) i 12-13 lipca (10:00-13:15).

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w HARMONOGRAMIE lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat