Stronę napędza Drupal

Marcowe szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń w ramach programu ZIP na marzec 2021 r. dedykowanych nauczycielom akademickim* UW.

 Już 4 marca w godz. rozpocznie się szkolenie „Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej” (4, 11 i 18.03.2021 r. w godz. 9:30-14:00), które poprowadzi dr Małgorzata Styśko-Kunkowska. Zostały ostatnie wolne miejsca – rejestracja jest otwarta do 3 marca do godz. 12:00. Link:

https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/view.php?id=492

Polecamy także udział w szkoleniach specjalistycznych:

- „Ochrona danych osobowych, a zajęcia prowadzone w formie zdalnej”, w terminie 8 marca w godz. 9:30-12:45 (prowadzący: Jacek Januszewski, Z-ca Inspektora Danych Osobowych UW). Rejestracja otwarta do 3 marca do godz. 12:00. Link:

https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/view.php?id=524

- „Prawo własności intelektualnej w kontekście dydaktyki i prowadzenia zajęć ze studentami”, które odbędzie się dn. 16 marca w godz. 10:00-13:15 (prowadząca: Joanna Czernicka). Rejestracja potrwa do 11 marca do godz. 12:00. Link:

https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/view.php?id=529

W ramach szkoleń dydaktycznych wprowadzone zostały nowe tematy, z których najbliższy to:

Wykorzystywanie zasobów repertuaru językowego ucznia w procesie kształcenia językowego. Praktyczne implikacje dydaktyki wielojęzyczności”, prowadzący: dr hab. Radosław Kucharczyk z W. Neofilologii (10 marca, godz. 10:00-13:30). Rekrutacja zostanie zamknięta 8 marca (godz. 10:00). Link:

https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/view.php?id=514

Pozostałe tematy szkoleń oraz szczegółowe informacje nt. terminów i rekrutacji w załączonym HARMONOGRAMIE. W celu rejestracji na wybrane szkolenie zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie dydaktycznej lub badawczo-dydaktycznej, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych.

Więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie: www.zip.uw.edu.pl

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat