Wiosenna oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

W kwietniu zapraszamy nauczycieli akademickich* na szkolenie „Ochrona danych osobowych a zajęcia prowadzone w formie zdalnej” (12 kwietnia w godz. 10:00-14:00).

W ramach szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych polecamy szkolenie „Aplikacje Quizlet, Kahoot i Socrative jako uzupełnienie zajęć zdalnych i stacjonarnych” (8 i 9 kwietnia w godz. 10:00-12:30).

W kategorii szkoleń dydaktycznych zaplanowaliśmy kolejne szkolenie nt. „Wykorzystanie elementów grywalizacji/gamifikacji w dydaktyce – wyzwania i możliwości” (17 kwietnia w godz. 10:00-15:00).

Pozostałe tematy szkoleń oraz szczegółowe informacje nt. terminów w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie, prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl