Majowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Biuro Spraw Pracowniczych zaprasza do zapoznania się z majową ofertą szkoleń i kursów dla nauczycieli akademickich, realizowanych w ramach Programu ZIP.

Ruszają  warsztaty i konsultacje, które mają na celu stworzenie modelu kompetencji dydaktyka rozpoczynającego zajęcia ze studentami. Model ten pomoże w opracowaniu Programu dla Młodych Dydaktyków.  Zapraszamy dydaktyczki i dydaktyków do podzielenia się doświadczeniami i opiniami nt. kompetencji potrzebnych nauczycielom akademickim na początku ich kariery zawodowej. Warsztaty pt. „Jaki model kompetencyjny dla dydaktyków na początku kariery akademickiej?” odbędą się w terminach: 29 kwietnia, 5 i 10 maja.

Więcej informacji znajduje się na platformie szkoleniowej w kategorii Program „Młodzi Dydaktycy” i w harmonogramie.

W maju przygotowaliśmy również szkolenia „Zdalne egzaminy ustne i pisemne – przygotowanie do sesji”, które będą dostępne w dwóch terminach: 10-11.05 oraz 25-26.05. Ponadto w kategorii szkoleń z obsługi narzędzi znajdą Państwo tematy dotyczące zaawansowanych funkcjonalności i dodatków Google Classroom  (19-20.05) oraz interaktywnych prezentacji (14.05).

W ramach szkoleń dydaktycznych rozpoczynamy II edycję cyklu szkoleń przygotowujących do pracy ze studentami metodą warsztatową (pierwsze zajęcia już 10 maja w godz. 14:00-17:30).

Pozostałe tematy szkoleń oraz szczegółowe informacje nt. terminów znajdą Państwo w harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich”, prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

* W działaniach realizowanych w ramach Programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl