Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z czerwcową ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich* UW, realizowanych w ramach Programu ZIP.

Już niebawem rozpoczyna się kolejna sesja egzaminacyjna i zaliczenia w formie zdalnej – zapraszamy na szkolenie pt. „Zdalne egzaminy pisemne i ustne – przygotowanie do sesji”, które poprowadzi dr Michał Kozdra w dn. 9-10 czerwca (godz. 10:30-13:00).

Koniec roku akademickiego to również doskonała okazja, by rozpocząć przygotowania do zajęć semestru zimowego. Polecamy szkolenie z nurtu psychologii pozytywnej pt. „Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej” z dr Małgorzatą Styśko-Kunkowską. Odbędzie się ono w dn. 9, 14 i 23 czerwca w godz. 9:00-13:00.

Szczegółowe informacje nt. terminów pozostałych szkoleń znaleźć można w HARMONOGRAMIE.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich w ramach Programu ZIP mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie dydaktycznej lub badawczo-dydaktycznej, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;

Więcej szczegółów na temat warunków udziału znajduje się w opisach szkoleń na platformie.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.