Stronę napędza Drupal

Doktoranci

W ramach Programu ZIP doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z wielu możliwości rozwoju. Z myślą o nich powstały między innymi Program zwiększenia mobilności doktorantów i Program wyjazdów zagranicznych. 

Quantitative Psychology and Economics to nowy czteroletni program doktorancki, który oferuje studentom możliwość prowadzenia nowatorskich badań w dynamicznie rozwijającej się interdyscyplinarnej dziedzinie łączącej: psychologię, nauki ekonomiczne i matematykę. Przygotowuje on doktorantów do kariery naukowej oraz pracy w jednostkach badawczych sektora prywatnego, w tym finansowego i w gospodarce cyfrowej. 

Program jest wspólnym projektem trzech wiodących wydziałów UW, wszystkie posiadają najwyższą kategorię akademicką A+ i są zaliczane do najlepszych w kraju: Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Psychologii oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

Quantitative Psychology and Economics należy do Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej UW i otwiera doktorantom możliwość kształcenia oraz współpracy ze studentami i wykładowcami z różnych wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego, a także z profesorami wizytującymi. 

Doktoranci mogą również korzystać z szerokiej oferty zajęć ogólnouniwersyteckich oraz szkół letnich, zarówno stacjonarnych, jak i wyjazdowych. 

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat