Doktoranci / Szkoła doktorska

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Quantitative Psychology and Economics – dodatkowa tura rekrutacji

Dodane dnia 2020.08.18

Trwa dodatkowa tura rekrutacji do programu doktorskiego Quantitative Psychology and Economics, realizowanego w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Quantitative Psychology and Economics – rusza II edycja

Dodane dnia 2020.05.14

Trwa nabór do II edycji programu Quantitative Psychology and Economics, realizowanego w ramach Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej UW. Przygotowanie programu oraz realizacja jego I edycji  były współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Profesor Gary Charness z wykładem otwartym na WNE UW

Dodane dnia 2019.10.04

Profesor Gary Charness będzie gościem Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. 7 października o godz. 15.00 w Auli C budynku przy ul. Długiej 44/50 wygłosi wykład: Incentives to Exercise: Two Field Experiments.

Quantitative Psychology and Economics - nowy program doktorancki

Dodane dnia 2019.05.06

W październiku 2019 r. rusza innowacyjny program doktorancki, przekraczający granice dyscyplin i dziedzin naukowych.

Przeczytaj cały artykuł

Nowy program studiów doktoranckich – wyniki konkursu

Dodane dnia 2018.06.12

Zgodnie z regulaminem konkursu na projekty przygotowania i wdrożenia nowych interdyscyplinarnych programów studiów doktoranckich, ogłoszonym w Zarządzeniu Rektora UW nr 39, informujemy, że Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zakwalifikował do Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW...