Wyniki rekrutacji na nowe kierunki studiów

Zakończyła się rekrutacja na nowe i przemodelowane kierunki studiów II stopnia, realizowane w ramach Programu ZIP. Miło nam poinformować, że nowe programy kształcenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem studentów, a wynik rekrutacji przerósł nasze oczekiwania (zrekrutowanych zostało ponad 900 osób!). To dowód na to, że Uniwersytet Warszawski nieustannie się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów.

Wśród nowych, oferowanych w ramach Programu ZIP kierunków, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się między innymi: Helwetologia – studia szwajcarskie, Cognitive science (studia w j. angielskim), Filologia polskiego języka migowego, Sustainable development (studia w j. angielskim), Socjologia cyfrowa oraz Zarządzanie Biga Data.

Witamy wszystkich studentów, którzy będą realizowali cykl studiów w ramach Programu ZIP, a Wydziałom gratulujemy sukcesu rekrutacyjnego!