Stronę napędza Drupal

Wyniki IV tury konkursu na wyjazdy zagraniczne doktorantów

Komisja konkursowa rozpatrzyła wnioski o przyznanie dofinansowania w konkursie w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych w Programie ZIP. W czwartej turze konkursu stypendium wraz z finansowaniem kosztów podróży uzyskało 136 doktorantów. Łączna kwota dofinansowania przyznanego w tej turze konkursu wynosi ponad 1 mln zł.

Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do Programu. 

W ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników laureaci konkursu są zobowiązani do złożenia deklaracji oraz oświadczenia uczestnika projektu. Deklaracje składa się za pomocą elektronicznego formularza przekazanego zakwalifikowanym uczestnikom. Do złożenia deklaracji i oświadczenia uczestnika projektu są zobowiązane także osoby, które uczestniczyły w poprzednich turach konkursu.

Wyjazdy dofinansowane w IV turze konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej od 28 kwietnia 2023 r. i mogą być realizowane do 31 października 2023 r. (podane daty dotyczą najwcześniejszego terminu rozpoczęcia wyjazdu i najpóźniejszego terminu jego zakończenia).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Dokumenty do pobrania

Szczegółowe informacje: wyjazdy.zip@uw.edu.pl

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat