Stronę napędza Drupal

Wrześniowe szkolenia dla dydaktyków

Dziękujemy za udział w badaniu potrzeb szkoleniowych – na podstawie zebranych informacji opracowujemy nowe tematy, które znajda się w ofercie na początku nowego roku akademickiego.

Zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym harmonogramem szkoleń dla nauczycieli akademickich UW. Oferta na najbliższy miesiąc obejmuje zarówno te najbardziej popularne tematy (np. dotyczące obsługi narzędzi elektronicznych), jak i szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, menedżerskich i dydaktycznych.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

  • wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  • wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że zmianie uległa procedura rejestracji uczestników szkoleń. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie korzystały ze wsparcia programu ZIP. Prosimy o uważne czytanie opisów szkoleń, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje.

W szkoleniach realizowanych w ramach Programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin, dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

Harmonogram szkoleń - nauczyciele akademiccy (pdf)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat