Studia podyplomowe dla pracowników UW – rekrutacja uzupełniająca!

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych zaprasza na studia podyplomowe dla pracowników UW – Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych.

Studia dedykowane są kadrze zarządzającej, pracownikom administracji uniwersyteckiej (zajmującym się realizacją projektów i innowacjami dydaktycznymi), nauczycielom akademickim, przygotowującym projekty i/lub kierującymi innowacyjnymi pracami dyplomowymi oraz pełniącym funkcje organów jednoosobowych, funkcje kierownicze lub wchodzącym w skład organów kolegialnych lub Rady Wydziału oraz innych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu.

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy z zakresu uwarunkowań i sposobu funkcjonowania uczelni, w zmieniającym się otoczeniu społecznym i prawnym oraz zarządzania innowacyjnymi projektami.

O terminie rozpoczęcie rekrutacji uzupełniającej i związanych z nią wymogach formalnych poinformujemy w najbliższym czasie.

Zapraszamy do śledzenia strony www.zip.uw.edu.pl.