Specjalistyczne szkolenia dla pracowników dziekanatów i sekretariatów studenckich

W ramach Programu ZIP uruchomiony został cykl szkoleń specjalistycznych, które mają na celu wzmocnienie kompetencji administracji jednostek organizacyjnych zajmujących się obsługą toku studiów i sprawami organizacji kształcenia. Ich głównym celem jest wzmocnienie kompetencji biur zajmujących się obsługą studentów, procedowaniem spraw studenckich i prowadzeniem dokumentacji programowej.

Oferta szkoleń skierowana jest przede wszystkim do pracowników dziekanatów i sekretariatów studenckich. Pierwsze szkolenia odbyły się już w marcu.

Procedura zapisu jest taka sama, jak w przypadku innych szkoleń dla pracowników administracji.

Opiekunem merytorycznym programu szkoleń jest Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia, dr Justyna Godlewska-Szyrkowa. Za sprawy organizacyjne odpowiada sekcja szkoleń Biura Spraw Pracowniczych oraz Biuro Innowacji Dydaktycznych.

Zobacz: HARMONOGRAM SZKOLEŃ