Stronę napędza Drupal

Przedświąteczna oferta szkoleń dla dydaktyków

Najbliższe tygodnie to ostatnia szansa, by jeszcze przed przerwą świąteczną skorzystać z oferty szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich, przygotowanej przez sekcję ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich.

W kategorii „Szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych” polecamy nowy tematAplikacje Quizlet, Kahoot i Socrative jako uzupełnienie zajęć zdalnych i stacjonarnych” (17-18.12.2020, godz. 10:00-13:30), które poprowadzi p. Katarzyna Michta.

Ponadto w aktualnej ofercie znajdą Państwo szkolenia przygotowujące do zbliżającej się sesji egzaminacyjnej i zaliczeń online, a także szkolenia z interaktywnych prezentacji, Google Classroom oraz zajęcia rozwijające kompetencje miękkie i dydaktyczne.

Szczegółowe informacje nt. terminów szkoleń i rekrutacji w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie zapraszamy na platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

Prosimy o zwrócenie uwagi na nowy sposób zbierania dokumentów – wystarczy kliknąć w link, by wypełnić i wysłać formularz online. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w opisie każdego szkolenia.

Obecnie mamy w ofercie ok. 40 tematów szkoleń. Zapraszamy do zamawiania szkoleń dedykowanych dla wskazanych grup pracowników za pośrednictwem władz Państwa jednostki.

W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat