Stronę napędza Drupal

Praca dla trenera

Jednym z celów Programu Zintegrowanych Działań na rzecz Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP) jest wzmocnienie potencjału UW m.in. poprzez doskonalenie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich.

Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich przy Biurze Spraw Pracowniczych od początku tego roku intensywnie wspiera pracowników w podnoszeniu kompetencji dydaktycznych, w tym uczy obsługi narzędzi wykorzystywanych do prowadzenia zajęć zdalnych ze studentami.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na szkolenia zapraszamy do współpracy wszystkich członków naszej społeczności akademickiej, którzy są gotowi wcielić się w rolę trenera.

W chwili obecnej zależy nam na nawiązaniu współpracy z osobą mogącą poprowadzić szkolenia z Google Meet i innych funkcjonalności G Suite.

Jesteśmy także otwarci na inne tematy szkoleń, m.in. dotyczące metodyki nauczania i oceniania postępów studentów.

Osoby zainteresowane poprowadzeniem szkolenia prosimy o kontakt pod adresem szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl, udzielimy odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania, w tym także dotyczące wynagrodzenia dla osób prowadzących.

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat