Październikowa oferta szkoleń dla dydaktyków

W październikowej ofercie szkoleń dla dydaktyków między innymi szkolenia  dedykowane nauczycielom języków, szkolenia specjalistyczne z zakresu ochrony danych podczas pracy zdalnej ze studentami, a także szkolenia menedżerskie, dotyczące obsługi narzędzi informatycznych i rozwoju kompetencji miękkich. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działań.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

• wybranie kategorii szkolenia, widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  • wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że zmianie uległa procedura rejestracji uczestników szkoleń. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie korzystały ze wsparcia programu ZIP (do 2/3 miejsc na szkolenie). Prosimy o uważne czytanie opisów szkoleń, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje.

W szkoleniach realizowanych w ramach Programu ZIP mogą uczestniczyć etatowi nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.