Aktualna oferta szkoleń dla dydaktyków

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem aktualnie prowadzonych rekrutacji na szkolenia dla nauczycieli akademickich w październiku.

Zostały już ostatnie wolne miejsca na szkolenia:

• „Kształcenie hybrydowe jako nowa formuła prowadzenia zajęć akademickich” w dn. 7-8-9 października w g. 15:00-18:15 (rekrutacja trwa do 5 października);
  • „Wstęp do zagadnień komunikacji bezpośredniej i on-line z wielokulturową grupą studentów i studentek” w dn. 8-9 października w g. 10:00-13:15 (rekrutacja trwa do 5 października).

Ponadto w nadchodzącym miesiącu rozbudowaliśmy ofertę szkoleń dydaktycznych, w tym o dwa szkolenia dedykowane nauczycielom języków obcych. Wśród tematów znalazły się także szkolenia specjalistyczne z zakresu ochrony danych podczas pracy zdalnej ze studentami oraz dotyczące obsługi narzędzi informatycznych i rozwoju kompetencji miękkich. W załączeniu harmonogram działań do końca października.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

• wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  • wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć etatowi nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl w zakładce Wykładowcy.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

Do pobrania: Harmonogram szkoleń dla dydaktykówHarmonogram szkoleń dla dydaktyków-CKC