Wykładowcy / Program doskonalenia dydaktycznego

Zakończenie II edycji programu „Młodzi Dydaktycy”

Dodane dnia 2023.07.04

Zakończyła się II edycja ogólnouniwersyteckiego programu szkoleniowego „Młodzi Dydaktycy”, który dedykowany jest pracownikom rozpoczynającym pracę dydaktyczną na UW lub posiadających niewielkie doświadczenie w tym obszarze.

Przeczytaj cały artykuł

Oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.05.12

Sekcja ds. rozwoju kompetencji pracowników zaprasza nauczycieli akademickich na kolejne szkolenia.  W ofercie między innymi szkolenia z narzędzi elektronicznych niezbędnych przy prowadzeniu dydaktyki w formie zdalnej, a także szkolenia z kompetencji miękkich.

Przeczytaj cały artykuł

Wyniki konkursu na programy doskonalenia dydaktycznego

Dodane dnia 2019.06.04

Publikujemy wyniki konkursu na programy doskonalenia dydaktycznego.

Programy doskonalenia dydaktycznego – konkurs

Dodane dnia 2019.02.15

Zapraszamy wykładowców UW do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie programów doskonalenia dydaktycznego. Wnioski można składać do 8 maja.

Programy doskonalenia dydaktycznego – konkurs

Dodane dnia 2018.11.08

Zapraszamy jednostki UW prowadzące studia i zajęcia dydaktyczne do udziału w konkursie na programy doskonalenia dydaktycznego. Wnioski konkursowe można składać do 14 grudnia.