Doktoranci / Szkoły letnie

Doktorancka szkoła letnia „Nowoczesne metody w analityce chemicznej i genetyce sądowej”

Dodane dnia 2023.05.31

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów UW do wzięcia udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 12.06-30.06.2023 (16 dni szkoleniowych, 100 h dydaktycznych, zdalnie z wykorzystaniem platformy do nauczania na odległość).

Wyniki konkursu na doktoranckie szkoły letnie

Dodane dnia 2023.05.11

Konkurs na organizację doktoranckich szkół letnich został rozstrzygnięty. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj cały artykuł

Konkurs na projekty doktoranckich szkół letnich potrwa do 17 kwietnia 2023 r.

Dodane dnia 2023.03.15

Do 17 kwietnia 2023 r. złożyć można projekty doktoranckich szkół letnich, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu ZIP.

Przeczytaj cały artykuł

Konkurs na doktoranckie szkoły letnie – ostatnia edycja

Dodane dnia 2023.02.02

Zapraszamy do udziału w ostatniej już edycji konkursu na projekty doktoranckich szkół letnich, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu ZIP.

Wyjazdowa doktorancka szkoła letnia

Dodane dnia 2022.11.02

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów/doktorantki do udziału w wyjazdowej szkole letniej pt. Demokracja w stanie zagrożenia – analizując doświadczenia polskie i włoskie, która odbędzie się w dniach 14–17 listopada 2022 r. w Warszawie oraz 24–30...

Przeczytaj cały artykuł

Doktorancka szkoła letnia w zakresie walidacji metod pomiarowych i podejścia procesowego w laboratorium

Dodane dnia 2022.09.08

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów UW do wzięcia udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 26.09-17.10.2022.

Doktorancka szkoła letnia

Dodane dnia 2022.08.08

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów UW do wzięcia udziału w szkole letniej poświęconej zagadnieniom z zakresu metrologii chemicznej i zarządzania laboratorium.

Doktorancka szkoła letnia – Parlament i obywatele – ostatnie wolne miejsca

Dodane dnia 2022.06.20

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów do udziału w szkole letniej pt. „Parlament i obywatele”, która odbędzie się w dniach 4–8 i 11–15 lipca 2022 roku. Trwa rekrutacja uzupełniająca.

Doktorancka szkoła letnia – Parlament i obywatele

Dodane dnia 2022.06.02

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów do udziału w szkole letniej pt. „Parlament i obywatele”, która odbędzie się w I połowie lipca 2022.

Wyniki konkursu na doktoranckie szkoły letnie

Dodane dnia 2022.03.31

Konkurs na organizację doktoranckich szkół letnich został rozstrzygnięty. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj cały artykuł

Zajęcia ogólnouniwersyteckie dla doktorantów w semestrze letnim

Dodane dnia 2022.02.17

W ramach Programu ZIP otwieramy kolejny zestaw zajęć ogólnouniwersyteckich dla doktorantów i doktorantek Uniwersytetu Warszawskiego prowadzonych w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

Przeczytaj cały artykuł

Dodatkowy nabór wniosków na projekty doktoranckich szkół letnich

Dodane dnia 2022.01.27

Ogłaszamy dodatkowy nabór wniosków w IV turze konkursu na projekty doktoranckich szkół letnich. W konkursie mogą wziąć udział projekty doktoranckich szkół letnich przygotowane samodzielnie przez jedną jednostkę albo we współpracy z innymi jednostkami lub podmiotami spoza UW.