Stronę napędza Drupal

Aktualności

Studenci / Wykładowcy z zagranicy

 W ramach Programu ZIP w roku akademickim 2019/2020 Uniwersytet Warszawski odwiedzi wielu znanych i cenionych naukowców z całego świata, którzy poprowadzą zajęcia dla studentów UW. 

Udział wykładowców z zagranicy w dydaktyce akademickiej UW ma na celu:

  • zwiększenie umiędzynarodowienia studiów oferowanych przez Uniwersytet Warszawski oraz intensyfikację międzynarodowego transferu wiedzy
  • umożliwienie studentom kontaktu z wykładowcami akademickimi wykształconymi i doświadczonymi w prowadzeniu zajęć w ramach odmiennych od polskiego systemów edukacyjnych
  • rozszerzenie oferty dydaktycznej UW o nieobecne dotąd tematy i specjalności naukowe
  • stworzenie studentom dodatkowych możliwości doskonalenia umiejętności językowych.

Regulamin (pdf)

Wykład otwarty - dr Raz Kletter

Dodane dnia 2020.06.10

Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na wykład otwarty online pt. "Archaeological Museums in Israel/Palestine: Past and present", który poprowadzi dr Raz Kletter z Uniwersytetu w Helsinkach. 

Czytaj dalej

Wykład otwarty – prof. Bistra Andreeva

Dodane dnia 2020.05.15

Gościem Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW jest prof. Bistra Andreeva z Uniwersytetu Kraju Saary w Niemczech, która poprowadzi wykład otwarty Pitch Range in Slavic and Germanic Languages.

Czytaj dalej

Wykładowcy wizytujący – nowy termin nadsyłania zgłoszeń

Dodane dnia 2020.04.21

W związku z ograniczeniami epidemicznymi i utrudnieniami w obiegu dokumentów termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie na stanowisko wykładowcy wizytującego został przedłużony do 6 maja 2020 r.

Czytaj dalej

Wykład otwarty - dr Vahe Boyadjian

Dodane dnia 2020.02.06

20 lutego 2020r. Wydział Orientalistyczny UW zaprasza na wykład otwarty How Iranian are the Baloch: Stereotypes and Perceptions in Search of Identity, który wygłosi dr Vahe Boyadjian z Ormiańskiej Akademii Nauk w Erywaniu.

Czytaj dalej

Wyniki rekrutacji na nowe kierunki studiów

Dodane dnia 2019.10.16

Sukcesem zakończyła się rekrutacja na nowe i przemodelowane kierunki studiów, realizowane w ramach Programu ZIP. Witamy nowych studentów i życzymy im wspaniałej przygody edukacyjnej na UW!

Czytaj dalej

Sylwetki wykładowców wizytujących

Dodane dnia 2019.10.08

W roku akademickim 2019/2020 Uniwersytet Warszawski odwiedzi wielu znanych i cenionych naukowców z całego świata, którzy poprowadzą zajęcia dla studentów UW. Poniżej sylwetki wykładowców wizytujących, wyłonionych w I turze konkursu.

 

Czytaj dalej

Wykładowcy z zagranicy na UW

Dodane dnia 2019.09.26

W nowym roku akademickim studenci będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wybitnych naukowców z całego świata.

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat