Zmiana terminu szkoły letniej w Sejnach

Z przyczyn niezależnych od organizatorów zmianie uległ termin prowadzonej w języku angielskim szkoły letniej dla studentów „Poza faszyzm: od diagnozy zjawiska do możliwego przeciwdziałania”, organizowanej przez Wydział Filozofii i Socjologii UW. Szkoła odbędzie się w terminie 29.08-07.09.2019 r. w Sejnach, m. in. w Ośrodku Pogranicze, specjalizującym się w dialogu międzykulturowym. Do wzięcia udziału w szkole serdecznie zapraszamy studentów UW, szczególnie studentów: filozofii, socjologii, kulturoznawstwa, polonistyki, psychologii, prawa i historii.

Organizatorzy zapewniają transport do Sejn i z powrotem, zakwaterowanie i utrzymanie na miejscu oraz zróżnicowane i ciekawe zajęcia. W szkole mogą wziąć udział wszyscy spełniający wymagania określone w regulaminie (załącznik).

Zgłoszenia należy przesyłać w formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 30 lipca 2019 r. na adres: m.gawin@uw.edu.pl. Ogłoszenie listy rankingowej nastąpi w dniu 3 sierpnia 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami.

Plan Szkoły Letniej w Sejnach (pdf)

Program Szkoły Letniej w Sejnach (pdf)

Regulamin Szkoły Letniej (pdf)

Formularz udziału (doc)