Wyjazdy zagraniczne doktorantów - wyniki konkursu

74 doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego otrzyma dofinansowanie w dodatkowym naborze wniosków na wsparcie wyjazdów zagranicznych w celach naukowych i dydaktycznych.

Komisja konkursowa rozpatrzyła wnioski o przyznanie dofinansowania złożone w Programie finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych. W dodatkowym naborze wniosków o stypendium wyjazdowe ubiegało się 139 doktorantów UW, spośród których środki na wsparcie wyjazdów otrzyma 74 z nich. Łączna kwota dofinansowania przyznanego w dodatkowym naborze wniosków wynosi ponad 500 tys. zł.

Poniżej publikujemy zatwierdzoną przez Rektora listę osób zakwalifikowanych do Programu.

Doktoranci zakwalifikowani do Programu mogą zrealizować wyjazdy w terminie od 1 sierpnia do 31 grudnia 2019 roku. W ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników laureaci konkursu są zobowiązani do złożenia podpisanych deklaracji oraz oświadczenia uczestnika projektu w Biurze Współpracy z Zagranicą (Pałac Kazimierzowski, II piętro, pokój 24).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Do pobrania:

Kolejna tura naboru wniosków na wyjazdy od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku zostanie ogłoszona w październiku 2019 r.

Wszystkie pytania dotyczące programu należy wysyłać na adres: wyjazdy.zip@uw.edu.pl.