Stronę napędza Drupal

Wyjazdy doktorantów – II tura konkursu

Z dniem 20 lipca 2020 r. zostaje otwarta możliwość składania wniosków o wypłatę stypendium oraz zlecenia zakupu biletu w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych.

W związku z pandemią COVID-19 uczestnik Programu jest zobligowany sprawdzić możliwość podróżowania do miejsca docelowego, stan epidemiczny w kraju lub regionie, do którego się udaje, wymagania dotyczące kwarantanny, możliwość zapewnienia zakwaterowania oraz realizacji planowanych celów i spodziewanych efektów wyjazdu (dostępność instytucji naukowych, bibliotek itp.). Złożenie wniosku o wypłatę stypendium i zlecenia zakupu biletu jest równoznaczne z deklaracją uczestnika, że wyjazd może zostać zrealizowany w bieżącej sytuacji epidemicznej. Podróże są możliwe wyłącznie do krajów, z którymi został przywrócony ruch graniczny.

Wniosek o wypłatę stypendium oraz zlecenie zakupu biletu należy składać na miesiąc przed wyjazdem. Szczegółowe informacje na temat procedury zakupu biletu i wypłaty stypendium znajdują się w instrukcji "Krok po kroku". 

Wyjazdy mogą być realizowane w okresie od 17 sierpnia 2020 r. do 30 września 2021 r.

Do pobrania:

Ogłoszenie kolejnej tury naboru wniosków na wyjazdy jest planowane w lutym 2021 roku.

Wszystkie pytania dotyczące Programu należy kierować na adres: wyjazdy.zip@uw.edu.pl.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat