Szkolenie online dla pracowników administracji

Zapraszamy pracowników administracji UW na szkolenie „Mindfulness - zastosowanie praktyki uważności w radzeniu sobie ze stresem związanym z izolacją i pracą zdalną”.

Szkolenie odbędzie się w terminie 14-15 maja (po 4 godz. dydaktyczne), w godz. 10-13.30. Prowadząca: dr Agnieszka Wojnarowska.

Warsztaty  mają na celu:

- zrozumienie mechanizmu i konsekwencji reakcji stresowej, ze szczególnym uwzględnieniem okoliczności towarzyszących pandemii (izolacja, praca zdalna)

- poznanie sposobów redukcji stresu za pomocą praktyki uważności

- znalezienie własnych sposobów na praktykowanie uważności

- poznanie i ćwiczenie sposobów ochrony zdrowia psychicznego w warunkach pandemii.

Zapisy ruszają 6 maja o godz. 9.00 przez platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!