Stronę napędza Drupal

Szkoła Letnia w Sejnach tuż, tuż!

Wydział Filozofii i Socjologii UW serdecznie zaprasza studentów UW, szczególnie studentów filozofii, socjologii, kulturoznawstwa, polonistyki, psychologii, prawa i historii do udziału w szkole letniej: „Poza faszyzm: od diagnozy zjawiska do możliwego przeciwdziałania”, prowadzonej w języku angielskim, która odbędzie się w dniach 29.08-07.09.2019 r. w Sejnach, m. in. w Ośrodku Pogranicze, specjalizującym się w dialogu międzykulturowym.

Szkoła jest bezpłatna, organizatorzy zapewniają transport do Sejn i z powrotem, zakwaterowanie i utrzymanie na miejscu oraz zróżnicowane i ciekawe zajęcia. W szkole mogą wziąć udział wszyscy spełniający wymagania określone w regulaminie (załącznik).

Zgłoszenia należy przesyłać w formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 23 sierpnia 2019 r. na adres: m.gawin@uw.edu.pl. Ogłoszenie listy rankingowej nastąpi w dniu 25 sierpnia 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami.

Z przyczyn niezależnych od organizatora szkoła letnia „Poza faszyzm: od diagnozy zjawiska do możliwego przeciwdziałania” nie odbędzie się w planowanym terminie.

Plan Szkoły Letniej w Sejnach (pdf)

Program Szkoły Letniej w Sejnach (pdf)

Regulamin Szkoły Letniej (pdf)

Formularz udziału (doc)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat