Spin Off Academy – ruszyła edycja pilotażowa!

Chcielibyście rozwijać badania naukowe? Myślicie o pozostaniu na uczelni w charakterze naukowca? A może chcielibyście dowiedzieć się, jak spieniężać to, czym się zajmujecie? Niezależnie od motywu czy powodu, mamy propozycję dla osób, które chciałyby wdrażać innowacyjne projekty badawcze na uczelni.

Spin Off Academy: zarabiaj na nauce to propozycja dla osób, które napisały lub chciałyby napisać aplikacyjną pracę dyplomową; chciałyby rozwijać się w kierunku badawczym, a przy tym dowiedzieć się, jak można komercjalizować wiedzę oraz badania.

Na podstawie stworzonych przez Was projektów, przez 4 tygodnie będziemy pokazywać Wam możliwości komercjalizacji badań naukowych, powiemy jak patentować i skąd czerpać środki na rozwój badań.

W tym czasie będziecie mogli wziąć udział w warsztatach m.in. z :

➡ Design Thinking,

➡ kreatywności,

➡ Business Model Canvas,

➡ biznesplanu i finansowania,

➡ analizy rynku i konkurencji,

➡ komercjalizacji,

➡ grantów i dofinansowania,

➡ zarządzania projektami.

W edycji pilotażowej zajęcia odbywają się w poniedziałki (3h), piątki (3h) i soboty (6h). Od semestru zimowego 2019/20 będziecie mogli się zapisać na Spin Off Academy jako OGUN, zyskać nie tylko certyfikat ukończenia kursu, ale również zdobyć ocenę i punkty ECTS!

👨 Koordynatorem projektu jest Przemek Krawczyk: przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl