Pierwsza szkoła letnia w ZIP

„Narzędzia statystyczne w naukach społecznych” to temat bezpłatnej szkoły letniej dla doktorantów UW, która w październiku zostanie zorganizowana przez Wydział Psychologii dzięki dofinansowaniu z ZIP.

Uczestnicy szkoły letniej poznają metody zaawansowanej analizy danych, nauczą się również implementacji poszczególnych technik analizy danych w trzech programach statystycznych – SPSS, Amos, R).

10-dniowe warsztaty zostały zaplanowane na cztery weekendy października: 5-7, 13-14, 19-21 oraz 27-28. Zajęcia będą odbywały się na Wydziale Psychologii UW (ul. Stawki 5/7). Poprowadzą je Paulina Górska, Katarzyna Lipowska, dr Katarzyna Lubiewska i dr Mikołaj Winiewski.

Rekrutacja

Zapisy odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego i potrwają do 1 października.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo mają stypendyści programu „Zwiększanie mobilności doktorantów UW”. Osoby aplikujące do tego programu są zobowiązane, niezwłocznie po ogłoszeniu jego wyników, poinformować organizatorów szkoły letniej o zakwalifikowaniu. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podstawowa wiedza statystyczna oraz doświadczenie stosowania podstawowych programów statystycznych.

Więcej informacji: szkola.statystyka@psych.uw.edu.pl