O ZIP w piśmie uczelni

Ukazał się nowy numer pisma uczelni „Uniwersytet Warszawski”, a w nim m.in. tekst o działaniach w Programie ZIP, z których mogą skorzystać doktoranci UW.

Stypendia, szkoły letnie i specjalne zajęcia ogólnouniwersyteckie to tylko część propozycji dla doktorantów UW, z których będą mogli skorzystać dzięki Programowi zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

W artykule można znaleźć m.in. informacje o dwóch stypendiach wspierających mobilność doktorantów, szkołach letnich oraz zajęciach ogólnouniwersyteckich dla studentów studiów III stopnia, w których ofercie znajdą się zajęcia z rozwijania kompetencji miękkich, szkolenia z aplikowania o granty, a także kursy popularyzacji nauki.

Program ZIP to nie tylko działania dla doktorantów. O tym, co dzieje się w innych obszarach, można dowiedzieć się z podsumowania „ZIP w liczbach”.

Więcej o najnowszym numerze pisma