Konkursy na szkoły letnie – nowe terminy

Do 25 i 29 czerwca zostały przedłużone terminy składania wniosków w konkursach na szkoły letnie dla doktorantów i studentów.

Dodatkowe terminy naborów wniosków na projekty szkół letnich, które odbędą się w 2018 r., zostały ogłoszone ze względu na pytania o możliwość przedłużenia terminu składania dokumentów.

Szkoły letnie dla doktorantów

Do 25 czerwca jednostki uniwersyteckie mogą składać wnioski w konkursie na projekty 10-dniowych szkół letnich dla doktorantów. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 2 lipca.

W 2018 r. zostaną zorganizowane dwie 10-dniowe szkoły letnie dla doktorantów o zasięgu krajowym i międzynarodowym – jedna stacjonarna i jedna wyjazdowa. Do 2021 r. w programie ZIP zostanie zorganizowanych łącznie piętnaście szkół letnich dla doktorantów.

Więcej informacji znajduje się na stronie Konkurs na doktoranckie szkoły letnie.

Szkoły letnie dla studentów

Do 29 czerwca jednostki uniwersyteckie mogą składać wnioski w konkursie na projekty 10-dniowych szkół letnich w językach obcych dla studentów, które zostaną zorganizowane w 2018 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 lipca.

W 2018 r. zostaną zorganizowane dwie 10-dniowe szkoły letnie dla studentów w językach obcych – stacjonarna i wyjazdowa. Będą mogli wziąć w nich udział studenci drugiego i trzeciego roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także trzeciego, czwartego i piątego roku studiów jednolitych magisterskich. Łącznie w programie ZIP w latach 2018-2021 zostanie zorganizowanych dwanaście szkół letnich dla studentów.

Więcej informacji znajduje się na stronie Konkurs na szkoły letnie dla studentów.

Spotkania konsultacyjne

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w sprawie obu konkursów. Na spotkania można umówić się mailowo (zip@uw.edu.pl) lub telefonicznie pod numerem 22 55 24 105.