Kursy językowe dla administracji

Pracownicy administracji UW mogą wziąć udział w letnich intensywnych kursach językowych z angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

30-godzinne kursy potrwają od czerwca do lipca. Zajęcia będą odbywać się na kampusie głównym. Do wyboru są trzy grupy:

• język angielski (poziom A2); 13 czerwca – 16 lipca; poniedziałki i środy w godz. 14.00-16.15
  • język hiszpański (poziom podstawowy, dla osób, które nie uczyły się języka hiszpańskiego); 14 czerwca – 17 lipca; poniedziałki, środy i piątki w godz. 8.30-10.00
  • język rosyjski (poziom podstawowy, nauka alfabetu); 14 czerwca – 17 lipca; wtorki i czwartki w godz. 8.30-10.45

Kursy będą odbywać się w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego współfinansowanego ze środków PO WER, ścieżka 3.5.

W zajęciach mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na minimum pół etatu w okresie trwania kursu. Przed rejestracją na szkolenie konieczne jest uzyskanie ustnej zgody przełożonego. Na kursy można zapisywać się tylko za pomocą platformy COME (www.kampus.come.uw.edu.pl). Rejestracja rozpocznie się 28 maja o godz. 12.00. O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby móc się zarejestrować, należy posiadać konto CAS. Pracownicy, którzy nie mają konta CAS, powinni zwrócić się o jego założenie do Działu Serwisu Informatycznego (mailowo: helpdesk@uw.edu.pl lub telefonicznie 22 55 20 836, 22 55 22 005). Pracownicy administracji wydziałowej powinni zwrócić się w tej sprawie do pełnomocników ds. USOS na wydziale.

Osoby zakwalifikowane na kurs otrzymają e-mail z prośbą o przesłanie skanu podpisanego formularza „Zgoda przełożonego na udział w szkoleniu/kursie w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER, ścieżka 3.5”. Wzór formularza będzie dołączony do e-maila z informacją o zakwalifikowaniu na kurs.

Kontakt w sprawie zapisów

Grażyna Pawelec – 22 55 26 019