Kursy językowe dla pracowników administracji UW

5 lutego (środa) o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na kursy językowe, na których pozostały wolne miejsca po rejestracji osób kontynuujących naukę na danym kursie. Lista kursów będzie widoczna najpóźniej 5 lutego rano na platformie szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl w zakładce „Szkolenia dla pracowników administracji”, w kafelku z nazwą wybranego przez Państwa języka. Jeśli kurs nie będzie widoczny, oznacza to, że na dany kurs lista jest zamknięta i nie ma możliwości dołączenia do grupy.

W najbliższym czasie pojawi się nowa oferta wiosennych szkoleń i kursów językowych dla pracowników administracji UW. Zapraszamy do śledzenia strony www.zip.uw.edu.pl.