Konkurs na wykładowców wizytujących rozstrzygnięty

W ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW w następnym roku akademickim Uniwersytet będzie gościł łącznie 23 badaczy z różnych uczelni zagranicznych i reprezentujących różne dyscypliny naukowe. Włączą się oni w kształcenie studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich, podzielą się swoimi doświadczeniami dydaktycznymi z kadrą UW oraz przedstawią wyniki swoich badań podczas wykładów otwartych oraz seminariów z doktorantami. Termin przyjazdu poszczególnych badaczy zależeć będzie od planów dydaktycznych Jednostek oraz sytuacji epidemiologicznej na świecie.

Poniżej znajdą Państwo listę kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego oraz regulamin konkursu.

Jednostce zapraszającej, której kandydat nie został zakwalifikowany, przysługuje prawo wniesienia zażalenia do Rektora w terminie 7 dni od dnia przesłania informacji o ogłoszeniu listy kandydatów zakwalifikowanych. Podstawą zażalenia może być wyłącznie naruszenie procedur konkursowych.

Do pobrania:

Lista kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego (pdf)

Regulamin konkursu (pdf)