Komunikacja międzykulturowa – warsztat dla studentów

„Communication and multiculturalism” to tytuł warsztatu, który odbędzie się 18 i 19 stycznia. Wezmą w nim udział studenci z zagranicy, którzy kilka miesięcy temu rozpoczęli naukę na UW.

Dwudniowe zajęcia pozwolą im na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych i społecznych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak różnice kulturowe mogą wpływać na relacje i jak lepiej radzić sobie m.in. podczas prowadzenia dyskusji, rozwiązywania sporów oraz pracy w międzynarodowym środowisku.

Zajęcia zostały przygotowane tak, aby skutecznie połączyć wiedzę z zakresu teorii kultury z praktycznymi narzędziami do jej zrozumienia.

W warsztacie weźmie udział 15 osób. Wydarzenie jest organizowane przez Welcome Point UW dzięki finansowaniu z programu ZIP.