Stronę napędza Drupal

Jednostki UW

Konkurs uzupełniający – nowe i przemodelowane kierunki studiów II stopnia

Dodane dnia 2018.07.17

Zachęcamy jednostki UW do udziału w konkursie uzupełniającym na nowe i przemodelowane programy studiów II stopnia – interdyscyplinarne bądź wysokospecjalistyczne, które odpowiadają na oczekiwania otoczenia społeczno-gospodarczego.

Czytaj dalej

Nowy program studiów doktoranckich – wyniki konkursu

Dodane dnia 2018.06.12

Zgodnie z regulaminem konkursu na projekty przygotowania i wdrożenia nowych interdyscyplinarnych programów studiów doktoranckich, ogłoszonym w Zarządzeniu Rektora UW nr 39, informujemy, że Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zakwalifikował do Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW...

Czytaj dalej

Konkursy na szkoły letnie – nowe terminy

Dodane dnia 2018.06.11

Do 25 i 29 czerwca zostały przedłużone terminy składania wniosków w konkursach na szkoły letnie dla doktorantów i studentów.

Czytaj dalej

Kierunki studiów II stopnia – listy rankingowe

Dodane dnia 2018.06.06

Zgodnie z regulaminem konkursów na projekty przygotowania i wdrożenia nowych programów kształcenia na studiach II stopnia prowadzonych w języku polskim i angielskim, który został ogłoszony w Zarządzeniach Rektora UW nr 26 i 27, publikujemy listy rankingowe nowych i przemodelowanych programów...

Czytaj dalej

Konkurs na doktoranckie szkoły letnie

Dodane dnia 2018.05.17

Został ogłoszony konkurs na projekty doktoranckich szkół letnich. Wnioski można składać do 25 czerwca. W 2018 r. zostaną zorganizowane dwie doktoranckie szkoły letnie – jedna stacjonarna i jedna wyjazdowa.

Czytaj dalej

Lista wniosków po ocenie formalnej

Dodane dnia 2018.05.14

Lista wniosków, które spełniły wymagania formalne i zostały zakwalifikowane do oceny merytorycznej, zgodnie z zapisami § 11 ust. 3 regulaminów obowiązujących w konkursach ogłoszonych Zarządzeniem nr 26 i Zarządzeniem nr 27 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 14 marca 2018 r.

Czytaj dalej

INDYWIDUALNE KONSULTACJE W KOLEJNYCH KONKURSACH ZIP

Dodane dnia 2018.05.11

Biuro ZIP zaprasza jednostki na kolejne konsultacje w sprawie konkursów ogłoszonych w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW: 18 maja (piątek) w godz. 13.00-16.00 odbędą się konsultacje dot. konkursu na nowe programy studiów doktoranckich, a 24 maja (czwartek) w godz.
Czytaj dalej

Konkurs na szkoły letnie dla studentów

Dodane dnia 2018.04.27

Został ogłoszony konkurs na projekty szkół letnich w językach obcych dla studentów. Do 29 czerwca jednostki mogą zgłaszać propozycje szkół.

Czytaj dalej

Konkurs na programy studiów doktoranckich

Dodane dnia 2018.04.06

W konkursie na nowe interdyscyplinarne programy studiów doktoranckich zostaną zrealizowane dwa programy – studia łączące obszary nauk humanistycznych i społecznych oraz łączące obszary nauk przyrodniczych i społecznych.

Czytaj dalej

Konkursy na nowe programy kształcenia na studiach II stopnia

Dodane dnia 2018.03.15

W konkursie na nowe i przemodelowane programy kształcenia na studiach II stopnia finansowanie otrzyma 14 programów studiów w języku polskim i dwa języku angielskim.

Czytaj dalej
boz

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat