Stronę napędza Drupal

Aktualności

Studenci / Zajęcia z przedsiębiorczości

W Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego studenci mogą skorzystać z szertokiej oferty zajęć z przedsiębiorczości, realizowanych przez różne Jednostki UW. 

Regulamin modułu kompetencji (pdf)

Klinika Kariery – podsumowanie projektów

Dodane dnia 2020.06.10

W ramach kolejnej edycji Kliniki Kariery studenci zaprezentowali efekty swojej semestralnej pracy. Mimo konieczności nagłego przejścia z trybu stacjonarnego na tryb zdalny, projekty zostały zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. 

Czytaj dalej

Warsztaty rozwijania postaw równościowych wśród studentek i studentów UW

Dodane dnia 2020.06.04

W semestrze zimowym 2020/2021 studentki i studenci UW mogą zapisać się na OGUN poświęcony rozwijaniu postaw równościowych.

Czytaj dalej

Klinika Kariery - projekty studentów

Dodane dnia 2020.01.31

Studenci, uczestniczący w zajęciach Kliniki Kariery, 24 stycznia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych zaprezentowali efekty swojej semestralnej pracy. 

Czytaj dalej

Service Learning – zajęcia i wyjazd studyjny

Dodane dnia 2020.01.07

Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji – Laboratorium Innowacji Społecznej zaprasza studentów wszystkich kierunków na zajęcia Service Learning – usługi oparte na innowacjach.

Czytaj dalej

Zajęcia z Psychoedukacji

Dodane dnia 2019.12.09

W semestrze letnim, w ramach zajęć ogólnouniwersyteckich, uruchomione zostaną zajęcia z Psychoedukacji, organizowane przez Wydział Psychologii UW. 

Czytaj dalej

Konferencja - Logistyka i administrowanie w mediach – Zarządzanie Big Data. Źródła i rafinacja.

Dodane dnia 2019.12.09

12 grudnia 2019 r. Katedra Technologii Informacyjnych Mediów, Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW zaprasza na VI Konferencję Naukową Logistyka i administrowanie w mediach – Zarządzanie Big Data. Źródła i rafinacja.

Czytaj dalej

Plan zajęć z przedsiębiorczości

Dodane dnia 2019.10.24

W nowym roku akademickim na studentów czeka wiele inspirujących zajęć z przedsiębiorczości. Prowadzą je m.in. Inkubator UW i Biuro Karier.

Czytaj dalej

Wyniki rekrutacji na nowe kierunki studiów

Dodane dnia 2019.10.16

Sukcesem zakończyła się rekrutacja na nowe i przemodelowane kierunki studiów, realizowane w ramach Programu ZIP. Witamy nowych studentów i życzymy im wspaniałej przygody edukacyjnej na UW!

Czytaj dalej

Przedsiębiorczość w Inkubatorze UW

Dodane dnia 2019.09.11

Inkubator UW przygotował nową, jak zwykle, bardzo atrakcyjną ofertę zajęć i szkoleń dla studentów. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Czytaj dalej

Studentka historii sztuki laureatką 5.edycji Brave Campu!

Dodane dnia 2019.07.23

W letniej odsłonie szkoły przedsiębiorczości, organizowanej przez Inkubator UW, udział wzięło 23 studentów z UW i WUM. Nagrodę główną zdobyła Maja Michalak z UW.

Czytaj dalej

Ciekawe rozmowy o Uniwersytecie

Dodane dnia 2019.07.18

Społeczność Uniwersytetu Warszawskiego tworzą ludzie, którzy bardzo lubią swoją pracę i chętnie o niej opowiadają. Warto obejrzeć. Polecamy!

Czytaj dalej

Klinika Kariery - podsumowanie semestru letniego

Dodane dnia 2019.06.24

Trzy inspirujące projekty to efekt pracy studentów uczestniczących w programie Kliniki Kariery. Kolejna edycja już jesienią. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat