Kursy językowe dla administracji zakończone

W lipcu zakończyły się intensywne kursy językowe dla pracowników administracji. W zajęciach z angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego wzięło udział ponad 50 osób.

– Zawsze interesowała mnie Hiszpania, jej kultura i historia. Na kursie poznałem sporo czasowników, liczebniki, nazwy dni i miesięcy. Po hiszpańsku potrafię powiedzieć na przykład, gdzie pracuję. Ucieszyłem się, kiedy do naszego biura przyszła pani z Meksyku, z którą mogłem się przywitać i zapytać: „Como estas?” – mówi Edward Siech z Biura Promocji UW, który wziął udział w kursie hiszpańskiego.

– Mieliśmy bardzo dobrą nauczycielkę, a tematy zajęć były interesujące. Poznałam podstawy języka i poradziłabym sobie na wycieczce w Rosji. Myślę o kontynuacji kursu – przyznaje Ewa Górecka, uczestniczka zajęć z języka rosyjskiego, która pracuje w dziekanacie na Wydziale Orientalistycznym.

30-godzinne intensywne kursy letnie odbyły się w czerwcu i lipcu w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Kolejne kursy językowe rozpoczną się w październiku. Zajęcia będą odbywały się na różnych poziomach zaawansowania. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie ZIP.

Kontakt w sprawie kursów:

Agnieszka Leśniewska, Grażyna Pawelec – tel. 22 55 26 019